ברוכים הבאים

למלון ויקוס

מלון ויקוס המסורתי שוכן באיונינה בפר מונודנדרי. המלון שוכן במרחק 600 מ' בלבד מנקיק ויקוס המרשים ותמצאו אותו בקלות בכיכר הכפר. המבנה הוא יצירת מופת של אבן, אידאלי לקבוצות ולמשפחות, ומאשר ליהנות מהנופים ומהמראות הפנורמיים של הקניון.
קרא עוד...

בדקו את

החדרים שלנו

במלון ויקוס המסורתי 7 חדרים מצוידים לגמרי, בעלי אופי מסורתי אך עם כל הנגיעות והנוחות המודרניים. במלון 2 חדרים לשלושה ו-5 חדרים זוגיים עם מיטה זוגית או שתי מיטות בודדות.
קרא עוד...

ארוחת בוקר וארוחת צהריים

"הסודות של סבתא"

תוכלו ליהנות מארוחת בוקר עם מזנון עשיר שתמצאו בו את כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל את היום. במסעדת Mystika tis Giagias, הסודות של סבתא, השכנה תוכלו לטעום מאכלים מסורתיים וקינוחים תוצרת בית.
קרא עוד...

קבלו את

מלון ארכונדיסה

במלון ויקוס המסורתי 7 חדרים מצוידים לגמרי, בעלי אופי מסורתי אך עם כל הנגיעות והנוחות המודרניים. במלון 2 חדרים לשלושה ו-5 חדרים זוגיים עם מיטה זוגית או שתי מיטות בודדות. בכל החדרים אווירה חמה, ג'קוזי פרטי בכל חדר אמבטיה, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מקרר, חימום ו-WiFi חופשי.
קרא עוד...

בר קוקטיילים

טריפוקרידוס

בעל המלון הוא גם הבעלים של בר הקוקטייל טריפוקרידוס הפועל במהלך עונת הקיץ. הבר נמצא במרחק צעדים ספורים ממלון ויקוס, בצמוד למסעדת "הסודות של סבתא". הטריפוקרידוס פתוח בכל ערב ותמצאו בו אווירה מיוחדת וצוות ידידותי שתמיד מוכן לעזור.
קרא עוד...

האחרונה שלנו

ביקורות אורחים

Reservation

-
+
-
+